Anasayfam Yap  |   Sık Kullanılanlara Ekle
/ Haberler
EGDÔÇÖden AA B├Âlge M├╝d├╝r VekiliÔÇÖne ziyaret
Edirne Gazeteciler Derne─či (EGD) ├╝yeleri, Anadolu Ajans─▒ (AA) Edirne B├Âlge M├╝d├╝r Vekili Sevil ├çelikÔÇÖi makam─▒nda ziyaret etti.
EGDÔÇÖden AA B├Âlge M├╝d├╝r VekiliÔÇÖne ziyaret

Kaleiçi’nde bulunan Bölge Müdürlü─čü’nde gerçekle┼čen ziyarette, dernek üyeleri, Gaziantep’ten Edirne Bölge Müdür Vekili görevine atanan Çelik’e ba┼čar─▒lar diledi.

EGD Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Bitti, Çelik’e yeni görevinde ba┼čar─▒lar diledi ve 1987 y─▒l─▒nda kurulan derne─čin çal─▒┼čmalar─▒ hakk─▒nda bilgi verdi.

Çelik de, ziyaretten duydu─ču memnuniyeti dile getirerek, “ Edirne’ye daha önce gelmemi┼čtim. K─▒sa bir süre önce gelmeme ra─čmen, çok çabuk ─▒s─▒nd─▒─č─▒m bir kent. Kentten geçen nehirler ve tarihi doku beni çok etkiledi” dedi.  Çelik, ayr─▒ca AA’n─▒n 100. y─▒l vizyonu kapsam─▒nda yap─▒lan çal─▒┼čmalar  hakk─▒nda, dernek üyelerine bilgiler verdi. Dernek üyeleri, Yenigün Gazetesi’nden Hüseyin A─č─▒rseven,  Edirne Star Gazetesi’nden Bakiye Sar─▒larl─▒ , Nadir Alp, Ercan Bitti ve Nurhan Akba┼č, Tek Rumeli ve NTV Temsilcisi Gökhan Tuzladan, Trakya Webtv Birol Çakan, daha sonra Çelik ile hat─▒ra foto─čraf─▒ çektirdi.


  • HABERLER
    DUYURULAR