Anasayfam Yap  |   Sık Kullanılanlara Ekle
/ Haberler
Mehmet Karag繹z an覺ld覺
Edirne Gazeteciler Dernei'nin (EGD) Kurucu Bakan覺 Mehmet Karag繹z, 繹l羹m羹n羹n 13'羹nc羹 y覺ld繹n羹m羹nde Bu癟uktepe'deki kabri ba覺nda dualarla an覺ld覺.
Mehmet Karag繹z an覺ld覺

Mehmet Karag繹z an覺ld覺

Edirne Gazeteciler Dernei'nin (EGD) Kurucu Bakan覺 Mehmet Karagöz, ölümünün 13'üncü y覺ldönümünde Buçuktepe'deki kabri ba覺nda dualarla an覺ld覺. 2002 y覺l覺nda geçirdii rahats覺zl覺k sonucu yaam覺n覺 yitiren Karagöz'ü anma töreninde  k覺z覺 ennur Karagöz ve ei Melahat Karagöz ile gazeteci meslektalar覺 ve sevenleri haz覺r bulundu.  
Edirne bas覺n覺n覺n yak覺ndan tan覺d覺覺 isimlerden Gazeteci Mehmet Karagöz, mezar覺 ba覺nda ailesi, sevenleri ve meslektalar覺n覺n kat覺l覺m覺yla an覺ld覺. Selimiye Cami Eski Müezzini Nadi Ersoy'un okuduu Kur'an'la an覺lan Karagöz'ü ailesi ve sevenleri bir kez daha unutmad覺. 
“ED襤RNE BABASINI KAYBETT襤”
Okunan dualar覺n ard覺ndan bas覺n mensuplar覺na konuan Mehmet Karagöz'ün k覺z覺 ennur Karagöz, 13 y覺l önce vefat eden Karagöz için “Sadece ben deil, Edirne babas覺n覺 kaybetti” dedi. Karagöz; “Hepimizin ba覺 saolsun diyorum. Ac覺m覺z ilk günkü gibi. Hiçbir zaman unutulacak gibi deil. Unutulacak bir insan deildi. Herkesin kalbindeydi. Ve halen herkesin kalbinde. Edirne'ye böyle bir insan覺n daha gelebileceini düünmüyorum. 襤yi niyeti, babal覺覺, dedelii, Nurlar içinde yats覺n. Buraya her geliimizde de onur duyuyoruz. Onun çocuu olduum için de gurur duyuyorum. Edirne'nin ba覺 saolsun diyorum” eklinde konutu. 


  • HABERLER
    DUYURULAR