Anasayfam Yap  |   Sık Kullanılanlara Ekle
/ Haberler
EGDden G羹rkana teekk羹r plaketi

Edirne Gazeteciler Dernei'nce, Trakya Üniversitesi Genel Sekreteri Recep Gürkan'a dernee ve bas覺na verdii destek nedeniyle teekkür plaketi verildi.

EGDden G羹rkana teekk羹r plaketi
Edirne Gazeteciler Dernei'nce (EGD), Trakya Üniversitesi(TÜ) Genel Sekreteri Recep Gürkan'a dernee ve bas覺na verdii destek nedeniyle teekkür plaketi verildi.
 
EGD Bakan覺 Derya Sar覺larl覺, Trakya Üniversitesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen törende yapt覺覺 konumada, dernee ve bas覺n mensuplar覺na yapt覺覺 katk覺lardan dolay覺 Gürkan'a teekkür etti.
 
Gürkan'覺n gazetecilerin düzenledii önemli etkinliklere de büyük destek verdiini anlatan Sar覺larl覺, unlar覺 söyledi:
 
''Say覺n Gürkan, derneimizce Edirne'de yap覺lan ve Türkiye'nin çeitli illerinden 150 gazetecinin kat覺ld覺覺 ''Türkiye Gazeteciler Federasyonu Bakanlar Konseyi'' toplant覺s覺 ile Babakanl覺k Bas覺n Yay覺n ve Enformasyon Genel Müdürlüü ile ortaklaa yapt覺覺m覺z ve 26's覺 Balkanlar, KKTC ve Azerbaycan'dan olmak üzere 264 gazeteci ile çeitli bas覺n kurulular覺n覺n genel müdürleri, bakanlar覺n覺n kat覺ld覺覺 ''Eitim Semineri''ne büyük katk覺lar salam覺t覺r. Gürkan, son olarak tarihi dernek binas覺n覺n 59 bin TL tutan projelerinin çizilmesine olanak yaratt覺.
 
Bu ve bunun gibi bir çok konuda derneimizin yan覺nda olmu ve önemli katk覺larda bulunmu Gürkan'a, bizler de dernek olarak teekkür belgesi vermeyi kararlat覺rd覺k.''
 
Gürkan da, EGD Bakan覺 Sar覺larl覺 ve yönetimine kendisine verdii teekkür plaketi nedeniyle teekkür etti.
 
Bürokratlar覺n görevinin sadece önlerine gelen ileri yapmak olmad覺覺n覺 ifade eden Gürkan ''Bürokratlar yaad覺覺 kentin sorunlar覺na çözüm de üretmelidir. Bu çözümler bazen bir telefonla bazen de görüerek yap覺labilir. Biz belki böyle bir farkl覺l覺k yaratt覺k. Bas覺n hukuk gibidir. Herkese bir gün laz覺m olabilir. Bugün kar覺n覺zda olabilir. Yar覺n yan覺n覺zda olabilir. Ama bas覺n her zaman dorular覺n yan覺ndad覺r. Önemli olan bas覺n覺n tarafs覺z olmas覺d覺r'' dedi.
 
Konumalar覺n ard覺ndan Sar覺larl覺, Gürkan'a teekkür plaketini taktim etti. Törene, Trakya Üniversitesi Rektörü Enver Duran, Güneydou Avrupa Gazeteciler Dernei Bakan覺 Bülent Ayan, Edirne Kültür ve Dayan覺ma Dernei Bakan覺 Selahattin P覺nar, yerel ve ulusal bas覺n temsilcileri kat覺ld覺.

  • HABERLER
    DUYURULAR